Philips 55PUS7800/12 QLED 4K TV 55Inch
  +   Voeg toe aan winkelkar in winkelkar
PDF pagina
 > Televisie  > Philips  > 55PUS7800/12 QLED 4K TV 55Inch
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
  • 139 cm (55") TV
  • 4K QLED
  • Pixel Precise Ultra HD
  • HDR10+
4K QLED voor een levendige kijkervaring en quantum dot-kleurkwaliteit
Nog meer detail met pixelprecisie
Ongekende kleuren en contrast met HDR10+
Omring uzelf met Dolby Atmos en DTS:X
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Verschillende grootten om aan uw behoeften te voldoen
Ga voor groot. Ga voor klein. Ga voor een televisie die perfect aansluit bij uw behoeften. Van kleine 43-inch schermen tot een enorme TV van 75 inch, de geweldige 7800-serie heeft altijd de beste keuze.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Connectiviteit voorbereid op games
Europees design, duurzaam denken
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV:
Algemeen
Type TV: QLED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: DTS-X, Dolby Digital, Dolby Atmos
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 93 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 63 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 139 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beelddiagonaal (inch): 55 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10+
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Dubbele HD tuner
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 200 x 100 mm
VESA montage:
Breedte 112,60 cm
Diepte 8,80 cm
Diepte (met tafelvoet) 26,20 cm
Gewicht zonder voet: 9,70 kg
Gewicht met voet: 9,90 kg
Hoogte (met tafelvoet) 73,50 cm
Hoogte 71,50 cm
Stroom
Batterijtype AAA
Aantal batterijen meegeleverd 2
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
DOWNLOADS
   Handleiding: 55PUS7800/12
55PUS7800/12 QLED 4K TV 55Inch
55PUS7800/12
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch) 55inch
Kies een optie:
Voeg toe aan wenslijst
vergelijk  vergelijk
×
Bericht:
Verstuur
+Voeg toe aan winkelkar
×
Bericht:
Verstuur
+Voeg toe aan winkelkar
Meer accessoires (10) >>
Meer accessoires (10) >>
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
gekozen product
Leveranciervoorraad
Leveranciervoorraad
tot einde voorraad
TCL mini QLED 98MQLED85K
Type TV
QLED Ambilight, OLED Ambilight, OLED OLED QLED
Beelddiagonaal (cm)
139 cm194 cm194 cm164 cm248 cm
Schermresolutie
Beeldverversing (paneel)
- 120 Hz144 Hz144 Hz144 Hz