Philips 77OLED950/12 Ambilight OLED+ 4K 77inch
  +   Voeg toe aan winkelkar in winkelkar
PDF pagina
 > Televisie  > Philips  > 77OLED950/12 Ambilight OLED+ 4K 77inch
Productbeschrijving:
Meester in beeld
  • 194 cm (77") Ambilight TV
  • 4K OLED. VRR 144 Hz
  • Dolby Vision & Atmos
  • P5 Dual AI Picture Engine
Totale onderdompeling. TV met vierzijdig Ambilight
OLED META 3-scherm. Precisie, helderheid en detail
Wat u ook kijkt, het beeld is levensecht. P5 Dual AI Engine.
Al uw content weergegeven met de allure van de bioscoop
Meeslepende Surround Sound-technologie
Complete gameoplossing. Spannend spel voor elke gamer
Uw favoriete entertainment, met een beetje hulp van Google
Maak verbinding met smarthomenetwerken, spraakassistenten en meer
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: Google TV
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED, Ambilight
Audio
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Chromecast:
Energieverbruik
Energieklasse: G
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 175 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 147 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 2 W
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 194 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 77 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10, HDR10+
HDR-ondersteuning:
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 400 x 300 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 171,20 cm
Diepte 6,70 cm
Diepte (met tafelvoet) 31 cm
Gewicht zonder voet: 33,80 kg
Gewicht met voet: 34,25 kg
Hoogte (met tafelvoet) 101,10 cm
Hoogte 99,10 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
77OLED950/12 Ambilight OLED+ 4K 77inch
77OLED950/12
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch) 77inch
Kies een optie:
Voeg toe aan wenslijst
vergelijk  vergelijk
×
Bericht:
Verstuur
+Voeg toe aan winkelkar
×
Bericht:
Verstuur
+Voeg toe aan winkelkar
Meer accessoires (9) >>
Meer accessoires (9) >>
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
gekozen product
Leveranciervoorraad
Leveranciervoorraad
tot einde voorraad
TCL mini QLED 98MQLED85K
Type TV
Ambilight, OLED Ambilight, OLED OLED QLED OLED
Beelddiagonaal (cm)
194 cm194 cm164 cm248 cm139 cm
Schermresolutie
Beeldverversing (paneel)
120 Hz144 Hz144 Hz144 Hz120 Hz